Witaj na AceKill.pl - Sieci serwerów gier!

Posiadasz konto? Zarejestruj się
Podanie na admina
1. Twój nick oraz SteamID: ✪3xP0✪ STEAM_0:0:141132448
2. Link do Twojego GameTracker: https://www.gametracker.com/player/✪3xP0....pl:27070/
https://www.gametracker.com/player/Jezus....pl:27070/
3. Twój wiek: 17
4. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak
5. W jakich godzinach najczęściej grasz: Aktualnie od rana do nocy można mnie spotkać. Wiadomo jak wróci szkoła to godziny popołudniowe, wieczorne. 
6. "Dlaczego ty?": Mam duże doświadczenie w cs(3,2k godzin). Dużo tych godzin spędziłem na serwerach społeczności.Spotykałem na nich wiele osób. Raz ciekawych, a raz po prostu niemyślących prawidłowo. Pozwala mi ta wiedza określić kiedy ktoś troluje, a kiedy chce faktycznie kogoś obrazić. Nie gram zbyt długo na serwerze, ale zdaje mi się również, że jestem dość rozpoznawalny na serwerze. Nie wsród adminów, bo ich za często nie widzę.
7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Mam doświadczenie. Dwukrotnie posiadałem admina na serwerze AWP, łączenie około 6 miesięcy. Posiadałem również opiekuna na serwerze Only Mirage przez ponad miesiąc. Straciłem, bo serwer umarł(Właściciel nie opłacał serwera).Jeśli przez podstawy rozumiesz kick,mute,gag, banowanie przez konsole czy po id, zmiana mapy itp to tak. Administrator nie może za dużo się bawić w sourcemodzie. 
8. Czy należysz do grupy steam Ace-Kill? (Obowiązkowe): Tak
9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
10. Czy  jesteś w stanie płacić co miesięczną składkę? Nigdzie nie znalazłem informacji ile wynosi składka i w jaki sposób jest ona płacona. Ale raczej tak.
Odpowiedz
Niestety, ale jestem zmuszony odrzucić podanie.
:>
Odpowiedz

Skocz do:

O nas

Od graczy dla graczy :D

Copyright © 2020 acekill.pl

Projekt i Realizacja: Damian Kubisiak & CodeTrybit
MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.

Copyright © 2020 acekill.pl

Projekt i Realizacja: Damian Kubisiak & CodeTrybit
MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.