Rejestracja
Podanie na Admina
#1
1. f1ghtking STEAM_1:0:244480930
2. https://www.gametracker.com/player/f1ght....pl:27070/
3. 16lat
4. Posiadam mikrofon dobrej jakości oraz używam go dosyć często, głównie po to aby rozmawiać z innymi graczami 
5. Najczęściej gram w godzinach tak mniej więcej od 8-15 w tygodniu oraz w godzinach wieczornych w weekendy
6. Jestem osobą doświadczoną jako admin pomimo mojego wieku. Mój głos jest po mutacji, więc nikomu nie przeszkadza kiedy się odzywam. Mam do siebie dystans. Nie przejmuję się hejtem ze strony innych graczy, którzy najczęściej robią to aby mieć satysfakcję. Dlaczego moim zdaniem jestem osobą, która może wnieść cos do zespołu administracji? Z każdą osobą potrafię rozmawiać i z nikim nie mam żadnych konfliktów. Ponadto jestem graczem aktywnym. I jest jesczejedna cecha, która jest u mnie na plus- lubię kiedy wszystko jest mniej wiecej na swoim miejscu. Jeszcze na koniec chciałbym dodać, żemam bardzo dobra komunikatywność z każdym graczem niezależnie od rangi, wieku płci lub umiejętności.
7. Adminem bylem łącznie przez prawie pół roku. W tym czasie byłem na dwóch sieciach
8. Należę
9. Zapoznałem się z obydwoma regulaminiami 
10. Jeśli zaistnieje taka potrzeba to oczywiście, że tak
#2
ja bym sie tu zastanowił fejmek gość ma dobry kontakt z adminami, ludzie na serwerze go wielbią i 98% zgłoszeń jest gigakoksen12 

gametracker: jest spoko 

nic tylko brać ^^
#3
W takim razie przyjmujemy cię na okres próbny,
gratuluję!
:>About us

We are part of the acenet.pl project. AceKill.pl is a network of multiplayer servers in various games which target is to bring you entertainment every day. We try to improve and be better all the time by (among others) making our www, CS:GO and ts3 servers better! We put everything to the last button so that you can take full advantage of our forum and servers. We do it all for you!

Powered by MyBB All rights reserved acenet.pl
Project by ARISovsky Implementation by Kaya (Pecetowicz.pl)