1. SteamID oraz Nick zgłaszającego:STEAM_0:0:120465631 Hunchokox
2. SteamID oraz Nick zgłoszonego:STEAM_0:1:185009941 Gigakoks12
3. Data: 17.05.2020
4. Opis sytuacji:Wbilem sobie na server 1v1, i gralem sobie na mapie Am all pistol orange. Po zabiciu 3 osob napisalem ''es'' po czym admin Gigakoks12 znany jako hauhaubitch mi powiedzial ''shut up''. Po kolejnym zabiciu wszystkich napisalem ''es'' i dostalem za to mute na 30 minut. Na nastepnej mapie okolo 10 minut pozniej, gram sobie na am_deagle. Admin mi strzelil w glowe jako sojusznik i przeszkodzil mi w zabiciu wroga. Nastepnie zrobilem mu to samo. Admin mnie za to zaczal slapowac i freezowac, po czym mu powiedzialem ze jest hipokryta i to zglaszam na forum. Nastepnie admin mi dal bana na 10080 minut ktory jest za obraze admina. To juz nie pierwsza taka sytuacja i mam swiadkow, mam nadzieje ze zrobicie cos odnosnie tej sprawy.
5. Dowody: Swiadek.

EDIT: Wbilem na server 6v6 acekill.
Seba potwierdzi
seba: potwierdzam
nie kłam smietniku 
nie mozemy podjonć ostatecznej decyzji
Szkoda ze to ty zacząłeś we mnie pierwszy strzelac ale to olałem, strzeliłem do ciebie raz i sie wielce oburzyłeś więc kto tu jest "hipokrytą jebanym" ;d
Chlop mi dal muta za to ze napisalem es dwa razy. Jest na to swiadek.
(05-17-2020, 07:05 PM)hauhaubitch napisał(a): Szkoda ze to ty zacząłeś we mnie pierwszy strzelac ale to olałem, strzeliłem do ciebie raz i sie wielce oburzyłeś więc kto tu jest "hipokrytą jebanym" ;d
Chlopie gralem sobie spokojnie a ty mi nagle w leb strzelasz, jak ci oddalem to zaczynasz abusowac tego admina. Po czym mi dajesz bana za obraze na ile? 10080 minut? Pozdro.
Ale po co klamiesz jak ty do mnie z 3 razy strzeliles ( bardziej probowales bo nie trafiales) i mialem to gdzies  wiec po co teraz placzesz, zaczales mnie wyzywac za to ze cie slapnalem po czym przez 2 rundy do mnie strzelales jak dzieciaczek spłakany i zacząłeś wyzywac bo cie raz strzelilem w glowe xdddddddd wiec chyba psycha sitting nie pozdrawiam gracza buziaki na noc Rolleyes
Chlopie strzelalem cie po tym jak ty zes mi w leb bez powodu strzelal i abusowal tego admina jak ci oddalem xdddd niezle sie bawisz z tym adminkiem, juz nie jedna osoba do ciebie problem miala bo ciagle naduzywasz tych komend. Jak ci powiedzialem ze jestes hipokryta jebanym to sam zes mnie wyzwal i mi bana dajesz wiec niezla psycha sitting.

About us

We are part of the acenet.pl project. AceKill.pl is a network of multiplayer servers in various games which target is to bring you entertainment every day. We try to improve and be better all the time by (among others) making our www, CS:GO and ts3 servers better! We put everything to the last button so that you can take full advantage of our forum and servers. We do it all for you!