PODANIE NA ADMINA - endr1u
1. Twój nick oraz SteamID: endr1u - STEAM_0:1:97511597
2. Link do Twojego GameTracker: https://www.gametracker.com/player/endr1....pl:27070/
3. Twój wiek: 16
4. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i korzystam
5. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej gram w godzinach popołudniowo-wieczornych, ale jak zajdzie taka potrzeba mogę być wcześniej
6. "Dlaczego ty?": To nie jest mój pierwszy raz kiedy jestem adminem, posiadam duże doświadczenie w administracji, mam dobry kontakt z graczami oraz adminami; na serwerze gram już dosyć długo i aktywnie biorę udział w "życiu" serwera. Jeśli dacie mi szanse, to nie pożałujecieSmile
7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak jak napisałem wyżej mam doświadcznie w administracji serwerem, znam podstawowe komendy SM i nie tylkoSmile
8. Czy należysz do grupy steam Ace-Kill? (Obowiązkowe): Tak, należę 
9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się ze wszystkimi regulaminami
10. Czy jesteś w stanie płacić co miesięczną składkę?: Aktualnie, nie jestem w stanie płacić co miesięcznej składki
Jebać disa
XdDDDDDDDD powodzenia
jestem na tak:
+dużo gra
+rozpoznawalny
-wybuchowy
Moim zdaniem endr1u jest to osoba zdecydowanie zbyt niedojrzała jak na posadę administratora. Często upomina graczy, gdy łamią regulamin po czym o innej porze robi to samo co oni. Kompletnie nie panuje nad swoimi emocjami przez co jest bardzo podatny na innych graczy i łatwo go sprowokować(często z błahych powodów totalnie wyzywa innych np. kiedy ktoś go zabije..). Generalnie z jego zachowania idzie wywnioskować to, że nie myśli dość rozsądnie i rządzą nim emocje, nie na odwrót tak jak to powinno być moim zdaniem i pewnie nie tylko moim u admina. Ale to tylko moja skromna myśl Wink.
(05-19-2020, 10:33 PM)LEGEND napisał(a): Moim zdaniem endr1u jest to osoba zdecydowanie zbyt niedojrzała jak na posadę administratora. Często upomina graczy, gdy łamią regulamin po czym o innej porze robi to samo co oni. Kompletnie nie panuje nad swoimi emocjami przez co jest bardzo podatny na innych graczy i łatwo go sprowokować(często z błahych powodów totalnie wyzywa innych np. kiedy ktoś go zabije..). Generalnie z jego zachowania idzie wywnioskować to, że nie myśli dość rozsądnie i rządzą nim emocje, nie na odwrót tak jak to powinno być moim zdaniem i pewnie nie tylko moim u admina. Ale to tylko moja skromna myśl Wink.
Upominam graczy, a później robię to samo? Mógłbyś podać przykład; nie przypominam sobie takiej sytuacji.
Co do panowania nad emocjami, faktycznie czasami zdarzało mi się wybuchnąć i nie jestem z tego zadowolny. Jednak już od dłuższego czasu nikogo nie wyzwałem/przezwałem etc.
Ostatnich dwóch zdań nie skomentuje, bo nie wartoSmile
(05-19-2020, 10:33 PM)LEGEND napisał(a): Moim zdaniem endr1u jest to osoba zdecydowanie zbyt niedojrzała jak na posadę administratora. Często upomina graczy, gdy łamią regulamin po czym o innej porze robi to samo co oni. Kompletnie nie panuje nad swoimi emocjami przez co jest bardzo podatny na innych graczy i łatwo go sprowokować(często z błahych powodów totalnie wyzywa innych np. kiedy ktoś go zabije..). Generalnie z jego zachowania idzie wywnioskować to, że nie myśli dość rozsądnie i rządzą nim emocje, nie na odwrót tak jak to powinno być moim zdaniem i pewnie nie tylko moim u admina. Ale to tylko moja skromna myśl Wink.
Moze chłopak dojrzewa i ma wachania nastroju ale to tylko okres próbny więć administracja zastanowi się czy przyjąć do na tą posadę
Podanie odrzucone.
:>