1. Twój nick oraz SteamID: endr1u - STEAM_0:1:97511597
2. Link do Twojego GameTracker: https://www.gametracker.com/player/endr1....pl:27070/
3. Twój wiek: 16
4. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i korzystam
5. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej gram w godzinach popołudniowo-wieczornych, ale jak zajdzie taka potrzeba mogę być wcześniej
6. "Dlaczego ty?": To nie jest mój pierwszy raz kiedy jestem adminem, posiadam duże doświadczenie w administracji, mam dobry kontakt z graczami oraz adminami; na serwerze gram już dosyć długo i aktywnie biorę udział w "życiu" serwera. Jeśli dacie mi szanse, to nie pożałujecieSmile
7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak jak napisałem wyżej mam doświadcznie w administracji serwerem, znam podstawowe komendy SM i nie tylkoSmile
8. Czy należysz do grupy steam Ace-Kill? (Obowiązkowe): Tak, należę 
9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, zapoznałem się ze wszystkimi regulaminami
10. Czy jesteś w stanie płacić co miesięczną składkę?: Aktualnie, nie jestem w stanie płacić co miesięcznej składki
Jebać disa
XdDDDDDDDD powodzenia
jestem na tak:
+dużo gra
+rozpoznawalny
-wybuchowy
Moim zdaniem endr1u jest to osoba zdecydowanie zbyt niedojrzała jak na posadę administratora. Często upomina graczy, gdy łamią regulamin po czym o innej porze robi to samo co oni. Kompletnie nie panuje nad swoimi emocjami przez co jest bardzo podatny na innych graczy i łatwo go sprowokować(często z błahych powodów totalnie wyzywa innych np. kiedy ktoś go zabije..). Generalnie z jego zachowania idzie wywnioskować to, że nie myśli dość rozsądnie i rządzą nim emocje, nie na odwrót tak jak to powinno być moim zdaniem i pewnie nie tylko moim u admina. Ale to tylko moja skromna myśl Wink.
(05-19-2020, 09:33 PM)LEGEND napisał(a): Moim zdaniem endr1u jest to osoba zdecydowanie zbyt niedojrzała jak na posadę administratora. Często upomina graczy, gdy łamią regulamin po czym o innej porze robi to samo co oni. Kompletnie nie panuje nad swoimi emocjami przez co jest bardzo podatny na innych graczy i łatwo go sprowokować(często z błahych powodów totalnie wyzywa innych np. kiedy ktoś go zabije..). Generalnie z jego zachowania idzie wywnioskować to, że nie myśli dość rozsądnie i rządzą nim emocje, nie na odwrót tak jak to powinno być moim zdaniem i pewnie nie tylko moim u admina. Ale to tylko moja skromna myśl Wink.
Upominam graczy, a później robię to samo? Mógłbyś podać przykład; nie przypominam sobie takiej sytuacji.
Co do panowania nad emocjami, faktycznie czasami zdarzało mi się wybuchnąć i nie jestem z tego zadowolny. Jednak już od dłuższego czasu nikogo nie wyzwałem/przezwałem etc.
Ostatnich dwóch zdań nie skomentuje, bo nie wartoSmile
(05-19-2020, 09:33 PM)LEGEND napisał(a): Moim zdaniem endr1u jest to osoba zdecydowanie zbyt niedojrzała jak na posadę administratora. Często upomina graczy, gdy łamią regulamin po czym o innej porze robi to samo co oni. Kompletnie nie panuje nad swoimi emocjami przez co jest bardzo podatny na innych graczy i łatwo go sprowokować(często z błahych powodów totalnie wyzywa innych np. kiedy ktoś go zabije..). Generalnie z jego zachowania idzie wywnioskować to, że nie myśli dość rozsądnie i rządzą nim emocje, nie na odwrót tak jak to powinno być moim zdaniem i pewnie nie tylko moim u admina. Ale to tylko moja skromna myśl Wink.
Moze chłopak dojrzewa i ma wachania nastroju ale to tylko okres próbny więć administracja zastanowi się czy przyjąć do na tą posadę
Podanie odrzucone.
:>

About us

We are part of the acenet.pl project. AceKill.pl is a network of multiplayer servers in various games which target is to bring you entertainment every day. We try to improve and be better all the time by (among others) making our www, CS:GO and ts3 servers better! We put everything to the last button so that you can take full advantage of our forum and servers. We do it all for you!