• 0 głosów - średnia: 0
Skarga na lets play
Napisano
Photo 
Wiec ogolnie grajac sobie na serwerze spokojnie, wbil wlasnie admin o nicku lets play, ogolnie wszystko spoko, gdyby nie naduzywal swoich flag slapujac 100 razy osoby, ktore tylko wejda na wieze. nie wspominajac zachowuje sie lekko toksycznie najezdzajac na graczy slownie czy to przez czat, czy to przez mikrofon. Tutaj link do jego profilu https://steamcommunity.com/profiles/76561198058187792/ , wydaje mi sie ze takie zachowanie jest nieodpowiednie

Załączone pliki Miniatury

Napisano
Kocham Cię, mordo. Nareszcie odważyłeś się napisać tę skargę. Przez cały Twój pobyt slapowałem tylko Simbę za bycie na wieży, resztę slapowałem po rundach. Mam nadzieję że widzisz różnicę.
P.S. Po co wklejałeś link do mojego profilu? xD
Napisano
Wiesz, na ssach widac jest, ze nie slapujesz tylko simby so
Napisano
Obowiązuje zakaz campienia na wieży dlatego admin musiał to uczynić . Ta kwestia nie podlega dyskusji
Napisano
(11-25-2019, 06:38 PM)kepiik napisał(a): Wiesz, na ssach widac jest, ze nie slapujesz tylko simby so
Nawet nie wiesz jak mi przykro, że nie rozróżniasz slapowania po to żeby kogoś zrzucić z wieży od slapowania po zakończeniu rundy gdzie przeciwników już nie ma i nie robi to nikomu różnicy (oprócz Ciebie).
Napisano
Skarga mi się wydaje nie słuszna ponieważ "slapował inną osobę za siedzenie na wieży"

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości