Witaj na AceKill.pl - Sieci serwerów gier!

Posiadasz konto? Zarejestruj się
Podanie
1. Twój nick oraz SteamID : ig:puchatus1g / 76561198441333167
2. Link do Twojego GameTracker: https://www.gametracker.com/player/ig%3A....pl:27070/
3. Twój wiek: 15.
4. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, mam mikrofon i korzystam z niego.
5. W jakich godzinach najczęściej grasz: Od poniedzalku do czwartku od razu po szkole czyli do 15 do maksymalnie 23 a z piatku na sobote robie nocke, z soboty na niedziele tez.
6. "Dlaczego ty?": Dlaczego ja ? Ponieważ na serwerze jestem dosyć często. Jestem od godziny 15 i zazwyczaj nie ma wtedy adminów aktywnych na serwerze i w związku z tym są cheaterzy na serwerze i nie ma kto ich zbanować. Jestem miły, ale jak każdemu człowiekowi puszają nerwy, ale staram się utrzymać spokój. Chciałbym pomóc trochę na serwerze i pilnować porządku.
7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak, znam komendy SM. Mam duże doświadczenie miałem wiele razy admina na serwerach CSGO.
8. Czy należysz do grupy steam Ace-Kill? (Obowiązkowe): Czy należysz do grupy steam Ace-Kill? (Obowiązkowe): Tak.
9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Tak, zapoznałem się.
10. Czy  jesteś w stanie płacić co miesięczną składkę?: Raczej tak.
Pograj z nami dłużej, poznaj graczy/serwer i zapraszam do złożenia podania jeszcze raz.
:>

Skocz do:

O nas

Od graczy dla graczy :D

Copyright © 2020 acekill.pl

Projekt i Realizacja: Damian Kubisiak & CodeTrybit
MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.

Copyright © 2020 acekill.pl

Projekt i Realizacja: Damian Kubisiak & CodeTrybit
MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.