Odwołane od Bana
1. SteamID:STEAM_1:0:535580839
2. Nick:NEVADA
3. Data:12.10.2020
4. Opis sytuacji: Gram sobie spokojnie na serwerze 5v5 wchodzi jakiś, typek o niskim poziomie IQ bo nawet nick ma jak dziecko 12letnie jakaś rzeżucha, piszę do mnie na czacie wyzywa od cheaterów itd, na mikrofonie nie potrafi podać żadnych konkretnych argumentów, powtarza jedno słowo i zacina się przy wypowiadaniu jego, straszy mnie banem za cheaty po czym dostaje bana za normalną grę. Owszem przyznaje się mam Vac bana na głównym koncie za tak zwane VertigoBoost chciałem zboostować rangę i dostałem overwatcha po czym vaca. Tylko osobiście nigdy nie używałem wspomagaczy typu AIM,WH i różnego typu gówna. Ban od admina Tommy. Też nie znam nawet go na serwie nie było pzdr. 
Napisał o to mój przyjaciel więc go posłuchałem i Ci dałem sprawdzę demko jeśli będziesz czysty to ci dam ub
Tylko wiesz to że jesteś jego przyjacielem, nie oznacza że możesz dawać bany od tak sobie, jak kolega ma problem to wchodzi na forum pisze na shoutboxa by wszedł admin i mnie sprawdził, prędzej on powinien dostać bana za ciągłe obrażanie mnie na czacie i mikro "toksyczne zachowanie". No ale nie rozpisuje się już i czekam na sprawdzenie demka.
Odbanowany,
przepraszamy za kłopot,
miłej gry Smile