Przyjęte Podanie na ADMINA Trybu 5v5
1. Twój nick oraz SteamID: st1zzy2k ; STEAM_0:1:570385875

2. Link do Twojego GameTracker: https://www.gametracker.com/player/st1zz....pl:27015/

3. Twój wiek: Generalnie to mam 17 latek

4. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Korzystam z mikrofonu jak i z niego korzystam jezeli trzeba.

5. W jakich godzinach najczęściej grasz: zalezy od dnia jezeli chodzi w tygodniu to 15-23 poniewaz nie mam zdalnych lekcji. a w weekend to jezeli nie mam zadnych planów to praktycznie o kazdej godzinie jestem w stanie byc aktywnym.

6. "Dlaczego ty?": Najczesniej to pogrywam sobie nocami na waszym serwerze.I spotykam w tym czasie dużo ludzi ktorzy są toksyczni. Moim zdaniem przydałby sie admin ktory jest praktycznie codziennie na serwerze. Wiadomo kazdy nie musi grac codzień. Ale w moim wypadku przez ta coronavirusa to nie moge nigdzie sie poruszac. 

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Moje doswiadczenie w roli administratora rozpoczeła sie na sieci hype-serv a skonczyła sie na słoneczny-dust. Generalnie to znajomosc z sourcemodem mam tak od skali 9-10

8. Czy należysz do grupy steam AceKill (Obowiązkowe): Oczywiscie ze naleze do grupy acekill na steamie

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne ze sie z nim zapoznalem.

10. Czy  jesteś w stanie płacić co miesięczną składkę?: jezeli chodzi o składki na serwer to generalnie moge kiedy mam hajs wiecej jezeli bede posiadał środki to napisze do włascicieli sieci i poprostuje z nimi to załatwie
Napisałeś podanie 2 dni temu...
Podanie przyjęte Big Smile