Odwołanie od bana [AIM]
1. SteamID:STEAM_0:1:564857141
2. Nick:Grex
3. Data: 01-10-21 13:57
4. Opis sytuacji:Wbiłem na mapke zagralem max 5 rund po czym dostaje bana za "recoil cheat" Czekam na szybkie ub
"Czekam na szybkie ub" z jakiej racji skoro ban jest w pełni zasłużony? kolego nie masz zadnych odznak 0 stopień. grałeś na mapie deagle_ori, poszedłem na specta zeby cie obserwować. Biegłeś i strzelałeś "full auto" i wszystko leciało w jedno miejsce tam gdzie celujesz. Miałem ku temu powody.
Czekam aż ktoś z wyższej administracji oceni demko
widzisz... nawet nie zaprzeczasz.
Widać że jesteś ograniczony , na 100% bym czitował mając osoby z topki PL na steam, faceit + esea grał z nimi na wysokim poziomie wszedłbym na jakis serwer  i chitował błyszczyz inteligencją adminku.
co mnie obchodzą osoby z topki faceit haha
To że ktoś jest od cb lepszy aimowo i go banujesz to , nie chce mi się z tobą dyskutować czekam na kogoś z wyższej administracji forum na ocenienie demka z tych 5 rund co grałem na mapie deagle_ori
(01-10-2021, 03:34 PM)Grex napisał(a): Widać że jesteś ograniczony , na 100% bym czitował mając osoby z topki PL na steam, faceit + esea grał z nimi na wysokim poziomie wszedłbym na jakis serwer  i chitował błyszczyz inteligencją adminku.
Pisz po polsku next time

(01-10-2021, 03:38 PM)Grex napisał(a): To że ktoś jest od cb lepszy aimowo i go banujesz to , nie chce mi się z tobą dyskutować czekam na kogoś z wyższej administracji forum na ocenienie demka z tych 5 rund co grałem na serwerze deagle_ori
Nie mamy serwera "deagle_ori"
Cytuje odpowiedź admina -

#2 18 minutAt temu

""Czekam na szybkie ub" z jakiej racji skoro ban jest w pełni zasłużony? kolego nie masz zadnych odznak 0 stopień. grałeś na mapie deagle_ori, poszedłem na specta zeby cie obserwować. Biegłeś i strzelałeś "full auto" i wszystko leciało w jedno miejsce tam gdzie celujesz. Miałem ku temu powody."

Sam Admin pisze że mi dał bana na mapie deagle_ori

Czekam aż komuś się zachce i sprawdzi demko
" Sam Admin pisze że mi dał bana na mapie deagle_ori" ty faktycznie masz zerowe IQ jak ludzie mówią skoro nie widzisz ze ja napisałem MAPIE deagle_ori a ty SERWERZE deagle_ori Big Smile już nie mam zamiaru z tobą pisać bo to jest słowo przciwko słowu, życze miłego dnia