Odrzucone Podanie na admina 1vs1
1. Twój nick: Szostusioo

2. Twoje SteamID: STEAM_0:1:568165881

3. Twój wiek: 19

4. Link do twoich statsów: https://stats.acekill.pl/player/76561199096597491

5. "Dlaczego Ty?": Zdarza się czasami że po prostu nie ma adminów na serwerze bo wiadomo każdy ma swoje sprawy prywatne i po prostu nie ma jak wejść na serwer żeby rozwiązać dany problem choć naprawdę prawie zawsze jest ktoś z adminów który rozwiązuje natychmiast problem który istnieje. Ale czasami też bywa że właśnie nie ma adminów a znajdują się osoby które np: nadużywają mikrofonu, obrażają innych graczy których zniechęca granie jak jakaś druga osoba wyzywa innych, jak i łapać osoby które używają wspomagaczy takich jak  wh,aim itp. Zawsze jest potrzebna osoba która może pomóc. Z góry dzięki

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: od 9 do 14 i wieczorkiem wchodzę czasami zdarza się że jestem też po 15.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Miałem opiekuna na serwerze 5 maps i admina na surfie

8. Należysz do grupy steam AceKill (Obowiązkowe): Tak

9. Należysz do oficjalnego discorda AceKill (Obowiązkowe): Tak

10. Zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

11. Jesteś w stanie płacić co miesięczną składkę?: Tak

Myślę że 15h to jest trochę za mało
Nie kojarzę cię z serwera wcale.
I stanowczo za mało godzin według mnie.
Byłbym na tak ale na razie nie mogę. 15 godzin to za mało wbij godziny i wtedy próbuj walczyć o stanowisko admina
Podanie odrzucone, za malo czasu spedzonego na serwerze.