1. Twój nick: DEFKU

2. Twoje SteamID: STEAM_0:0:527530681

3. Twój wiek: 19

4. Link do twoich statsów: https://stats.acekill.pl/player/76561199015327090

5. "Dlaczego Ty?": Gram już trochę na serwerze, staram się być kiedy tylko mogę. Wiele osób z serwera mnie kojarzy jako tego "cheatującego", ale ja sobie nie mam nic do zarzucenia. Może ta ranga wpłynie ma mój PR (XD). Ogólnie to chciałbym zapisać się w historii tego serwera jako wspaniały admin, gdyż posiadam już całkiem sporo tego doświadczenia. (w 1.6 miałem tam parę razy admina, w cs:go raz... mogłem trochę zapomnieć tych komend ale to kwestia czasu). Wiem kto kiedy cheatuje, kiedy nie. Jestem kulturalny, nie nadużywam mikrofonu.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W godzinach (10-14) (19-22)

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Jak wspomniałem miałem pary razy admina, ale to było parę lat temu. Podstawowe komendy znam.

8. Należysz do grupy steam AceKill (Obowiązkowe): Tak

9. Należysz do oficjalnego discorda AceKill (Obowiązkowe): Tak

10. Zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

11. Jesteś w stanie płacić co miesięczną składkę?: Nie

Polecam tego uzytkownika, ale jest chlorem. Klamie w podaniu bo ma 18 lat frajer oszust
Jestem na TAK ponieważ :
+Komunikatywny
+Doświadczenie
+Aktywność
+Wiek
Jestem Neutral, bo się znamy i nie chce podnosić podania w żaden sposób ale powiem dlaczego byłbym na tak
+Doświadczenie
+Komunikatywny
+Dobra aktywność
+Wiek
+/- SM ale nadrobisz tak mi się wydaje
Podanie przyjęte, Gratuluję Wink

About us

We are part of the acenet.pl project. AceKill.pl is a network of multiplayer servers in various games which target is to bring you entertainment every day. We try to improve and be better all the time by (among others) making our www, CS:GO and ts3 servers better! We put everything to the last button so that you can take full advantage of our forum and servers. We do it all for you!