Rejestracja
Sprawdzane Podanie na admina 5vs5
#1
1. Twój nick: xzr

2. Twoje SteamID: STEAM_0:1:549352653

3. Twój wiek: 14

4. Link do twoich statsów: https://stats.acekill.pl/player/76561199058971035

5. "Dlaczego Ty?": Jestem Krystian, mieszkam w okolicach Grudziądza, moimi zainteresowaniami jest sport oraz granie w gry. Myślę, że nadam się na admina, potrafię tłumaczyć i chociaż czasem jestem irytujący to potrafię się skoncentrować na tym co robię, może i nie spełniam wymagań wiekowych ale wydaję mi się, że poradzę sobie bardzo dobrze. Ostatnio trochę moja kultura na serwerku spadła, razem z aktywnością, ale myślę, że na spokojnie to nadrobię i będę tak samo aktywny jak np: na początku kwietnia.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 8:45-15:50
20:00-22:00

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Znam komendy SM na pamięć, byłem adminem na 2 serwerach i już pewnie doświadczenie posiadam.

8. Należysz do grupy steam AceKill (Obowiązkowe): Tak

9. Należysz do oficjalnego discorda AceKill (Obowiązkowe): Tak

10. Zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

11. Jesteś w stanie płacić co miesięczną składkę?: Nie

OdpowiedzAbout us

We are part of the acenet.pl project. AceKill.pl is a network of multiplayer servers in various games which target is to bring you entertainment every day. We try to improve and be better all the time by (among others) making our www, CS:GO and ts3 servers better! We put everything to the last button so that you can take full advantage of our forum and servers. We do it all for you!

Powered by MyBB All rights reserved acenet.pl
Project by ARISovsky Implementation by Kaya (Pecetowicz.pl)