Rejestracja
Odrzucone Podanie na admina AWP
#1
1. Twój nick: VehementMist368

2. Twoje SteamID: STEAM_0:0:218881059

3. Twój wiek: 15

4. Link do twoich statsów: https://stats.acekill.pl/player/76561198398027846

5. "Dlaczego Ty?": Często goszcze na serwerze acekill.pl. I nie moge patrzeć i słuchać gdy ktoś cheatuje lub nadużywa mikrofonu, tymbardziej bez mutacji.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Nie są to godziny stałe ale najczęściej 9.00-21.00.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Małe , ale cały czas się uczę będąc adminem na 1vs1.

8. Należysz do grupy steam AceKill (Obowiązkowe): Tak

9. Należysz do oficjalnego discorda AceKill (Obowiązkowe): Tak

10. Zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

11. Jesteś w stanie płacić co miesięczną składkę?: Nie

#2
Jestem na nie ze względu na to że często łamiesz regulamin (kampiąc na respie) mimo moich jak i innych graczy uwag. Drugą rzeczą jest twój ban za bezsensowne calladminy jako admin chyba powinieneś wiedzieć że bezsensownych calladminów się nie wysyła. Dodatkowo masz admina na 1vs1 dopiero od 3 dni co oznacza że nawet nie masz pełnych uprawnień nie uważasz że to dużo za szybko na złożenie kolejnego podania ?
#3
Dopiero zostałeś adminem na 1vs1 i jak każdy wie jesteś test adminem. Pokaż się z dobrej strony na arenach i wtedy walcz o admina na awp 
#4
Tak jak napisał @Fl0rek^..^
na ten moment podanie odrzucone.
:>About us

We are part of the acenet.pl project. AceKill.pl is a network of multiplayer servers in various games which target is to bring you entertainment every day. We try to improve and be better all the time by (among others) making our www, CS:GO and ts3 servers better! We put everything to the last button so that you can take full advantage of our forum and servers. We do it all for you!

Powered by MyBB All rights reserved acenet.pl
Project by ARISovsky Implementation by Kaya (Pecetowicz.pl)