1. Twój nick: Jasiobwoy

2. Twoje SteamID: STEAM_0:1:213788637

3. Twój wiek: do tej pory przeżyłem 18 wiosen

4. Link do twoich statsów: https://stats.acekill.pl/player/76561198387843003

5. "Dlaczego Ty?": No mam 18 wiosen, lubię wafle ryżowe i tylko mamę bo tata jest zajebanym menelem i nie widuje się z nim już od dawna. Dodatkowo w ostatnim sezonie w Valorancie wbiłem immortala. Dlaczego ja ? Ponieważ w swoim życiorysie zbanował lekko z 50* cheaterów oraz wydaje mi się że jestem nad wyraz dobrym graczem co często jest widziane u administracji serwerów ♥.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej grywam w godzinach 20+ do 03:00 leczy bywa również wcześniej.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak, nie raz miałem range "little admin", oraz znam kolegę który ma admina.
Komendy znam, mogło mi coś wypaść z głowy lecz internet już od dawna jest mi znany i w razie problemu zawsze można z niego skorzystać.

8. Należysz do grupy steam AceKill (Obowiązkowe): Tak

9. Należysz do oficjalnego discorda AceKill (Obowiązkowe): Tak

10. Zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

11. Jesteś w stanie płacić co miesięczną składkę?: Nie

Sytuacja jest tego rodzaju, że jeżeli faktycznie chcialbyś admina dostać musisz posiadac 25h przegranych w przeciągu ostatnich dni. Proponuje troche tych godzinek naklikać zanim Dazer się weźmie za rozpatrywanie.
Fajnie, że dzisiaj grałeś na serwerze prawie 9 godzin i zgaduje, że jutro by było podobnie, ale tu nie chodzi o to byś wbił te wymagane godziny w 2/3 dni. 
Pograj z nami trochę dłużej i systematyczniej oraz daj się poznać adminom. Zapraszam do złożenia podania za jakiś czas.

About us

We are part of the acenet.pl project. AceKill.pl is a network of multiplayer servers in various games which target is to bring you entertainment every day. We try to improve and be better all the time by (among others) making our www, CS:GO and ts3 servers better! We put everything to the last button so that you can take full advantage of our forum and servers. We do it all for you!