1. Twój nick: DyzreN

2. Twoje SteamID: STEAM_1:0:532389691

3. Twój wiek: 19

4. Link do twoich statsów: https://stats.acekill.pl/player/76561199025045110

5. "Dlaczego Ty?": Administratorem serwerów jestem od około 2 lat, jestem osoba ogarniętą, poukładaną, i z dużym doświadczeniem zarówno jako gracz i administrator. Mam na imię Damian i jestem ślusarzem wiec rzetelność i staranność to moje drugie imię, chce też pomóc i czyścic serwer z niepotrzebnych odpadów jakimi są oszuści czy reagować w sytuacjach nagannego zachowania czy jakichkolwiek objawów toksyczności. (Jeżeli chodzi o gametrack i on by stanowił kluczową odpowiedz to nadrobię na spokojnie.)

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 15-23 czasami jak mam czas to od rana do której chce (jeżeli nie pracuje)

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: 8/10 tak znam w większości posługuje się consolą w grze, czasami sm_admin.

8. Należysz do grupy steam AceKill (Obowiązkowe): Tak

9. Należysz do oficjalnego discorda AceKill (Obowiązkowe): Tak

10. Zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

11. Jesteś w stanie płacić co miesięczną składkę?: Nie

Regulamin mówi, iż gracz musi mieć wbite min. 25h na serwerze, aby był upoważniony do złożenia podania na rangę administrator... Złóż podanie raz jeszcze kiedy spełnisz wymagania dotyczące rangi administratora Smile

About us

We are part of the acenet.pl project. AceKill.pl is a network of multiplayer servers in various games which target is to bring you entertainment every day. We try to improve and be better all the time by (among others) making our www, CS:GO and ts3 servers better! We put everything to the last button so that you can take full advantage of our forum and servers. We do it all for you!