Login via Steam
Edycja profilu Zdjęcie profilowe

p1l3k

Player

Zawartość

11

Reputacja

Reputacja: 0 Szczegóły

11 Aug 2020

Ostatatnia wizyta

02 Jul 2022, 08:58 PM

Czas online

15 Godzin, 54 Minut, 51 Sekund
Informacje o p1l3k
Obecnie:
Reputacja: 0 Szczegóły

Podanie na admina AWP

1. Twój nick: p1l3k#

2. Twoje SteamID: STEAM_0:0:144671996

3. Twój wiek: 18

4. Link do twoich statsów: https://stats.acekill.pl/player/76561198249609720

5. "Dlaczego Ty?": pomógł bym na serwerze pilnować aby nikt nie łamał regulaminu. jestem otwarty i kontaktowy ,szybko łapie kontakt z nowymi graczami acekilla przez co mogę im we wszystkim pomóc.nie nie gram juz w apexa wracam do cs i na serwisie gram regularnie

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: zale od siły wyższej ale mniej wiecej po 14 do wieczorka

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: no admin był posiadany na awp/acekill komendy dalej pamietam

8. Należysz do grupy steam AceKill (Obowiązkowe): Tak

9. Należysz do oficjalnego discorda AceKill (Obowiązkowe): Tak

10. Zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

11. Jesteś w stanie płacić co miesięczną składkę?: Tak

06 Aug 2021, 01:44 PM 1 Odpowiedzi

Odwołanie od bana

z pomocą demkowego -neqq mam nadzieje ze damy rade rozwiazac problem.
z mojej strony moge powiedzie tyle ze patrzac na cb na ukrytym rózne akcje skladaly mnie do dania ci bana + do tego konto ktore nie pomaga w okresleniu tego .
demko do wgladu jak najbardziej ,odezwe sie

06 Feb 2021, 07:53 PM 12 Odpowiedzi

odwołanie od bana za nic

rozumiem ze piszesz po angielsku ale jak po polsku mowie do cb nie kamp/wyjdz z respa/rusz sie to udajesz ze nie slyszysz albo nie rozumiesz?
nagle runda gdzie kampisz na swoim respie ja cie wybijam do gory albo freezuje a ty piszesz -??? -why?

31 Jan 2021, 07:28 PM 18 Odpowiedzi

odwołanie od bana za nic

na serwie jak bylem na sm_hide to tak naprawde nie widac bylo zebys mial wh czy jakies inne cheaty ale dziwne freezy celownika na glowie byly dlate go tez rozmawialismy z innymi adminami na ts3 a dlugo cie obserwowalismy.
kiedy juz podjelismy decyzje zeby cie zbanowac to dostawales kila z bomby na poczatku rundy abys nikogo nie zabil
jeszcze jedna rzecz jak piszesz na chacie na serwie po angielsku i udajesz ze nie rozumiesz po polsku to dlaczego odwolanie jest w jezyku polskim?

31 Jan 2021, 07:22 PM 18 Odpowiedzi

Podanie na admina AWP

<3  Lisu

13 Jan 2021, 08:17 PM 6 Odpowiedzi

Podanie na admina AWP

1. Twój nick: p1l3k

2. Twoje SteamID: STEAM_0:0:144671996

3. Twój wiek: 17 i 3/4

4. Link do twoich statsów: https://stats.acekill.pl/player/76561198249609720

5. "Dlaczego Ty?": pomógł bym na serwerze pilnować  aby nikt nie łamał regulaminu. jestem otwarty i kontaktowy ,szybko łapie kontakt z nowymi graczami acekilla przez co mogę im we wszystkim pomóc

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: mniej wiecej od 12-13 jak wstane do nocy (1-2)

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: miałem admina na jednym z serweów awp innej sieci. Podstawowe komendy sm znam a nowych szybko sie naucze.

8. Należysz do grupy steam AceKill (Obowiązkowe): Tak

9. Należysz do oficjalnego discorda AceKill (Obowiązkowe): Tak

10. Zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

11. Jesteś w stanie płacić co miesięczną składkę?: Nie

13 Jan 2021, 07:47 PM 6 Odpowiedzi

Podanie o admina

+ dla tego pana
pomocny ,aktywny, miły co więcej mam powiedzieć giga kox

13 Dec 2020, 07:12 PM 3 Odpowiedzi

podanie na admina

1. Twój nick oraz SteamID p1l3k 
2. Link do Twojego GameTracker: 
https://www.gametracker.com/player/JEBA%....pl:27070/
https://www.gametracker.com/player/p1l3k....pl:27070/
3. Twój wiek:17 w maju 18
4. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: posiadam i korzystam
5. W jakich godzinach najczęściej grasz: najczęściej po południu ale rano też się zdarzy 
6. "Dlaczego ty?":pomógł bym na serwerze pilnować  aby nikt nie łamał regulaminu. jestem otwarty i kontaktowy ,szybko łapie kontakt z nowymi graczami acekila przez co mogę im we wszystkim pomóc 
7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: posiadałem admina na jednym z serwerów przez 3 miesiące znam komendy sm ale jeżeli są jakieś których nie znam to szybko się uczę
8. Czy należysz do grupy steam AceKill (Obowiązkowe):oczywiście że tak
9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:również tak 
10. Czy  jesteś w stanie płacić co miesięczną składkę? zależy o jakiej sumie jest mowa

13 Dec 2020, 01:52 AM 4 Odpowiedzi

podanie o admina

(17 Aug 2020, 11:58 PM)FuNnY napisał(a): Idealny Kandydat na admina. Wiem ze moje zdanie się już nie liczy ale grałem długo na serwerze i poznałem wiele osób. GL pilek. 
PS jest ciemno gdy to pisze a mama nie może widzieć ze światło włączone wiec sorki za błędy. Jeżeli jakiekolwiek będą
Hahahah dzięki wielkie 
trzymaj sie

18 Aug 2020, 03:50 AM 6 Odpowiedzi

podanie o admina

(17 Aug 2020, 09:49 PM)Let\s Play :d napisał(a): Skoro znasz biegle komendy to tu masz kilka jako szybki sprawdzian

Komenda na ustawienie komuś wyniku w tabeli?

Komenda na zmianę nicku w przypadku gdy ktoś ma dziwne znaki?

Komenda na głosowanie z trzema opcjami? 

Komenda na wiadomość do wszystkich graczy na środku ekranu?

-||- po lewej stronie ekranu? (Tam gdzie głosowanie)
1 sm_setscore nick kile smierci asysty  mvp punkty
2 sm_rename
3 sm_vote pytanie (odp1)(odp2)(odp3)
4 sm_msay

17 Aug 2020, 10:20 PM 6 Odpowiedzi

Follow us!

AceKill.pl - Kim jesteśmy?

AceKill.pl to sieć serwerów wieloosobowych, której celem jest dostarczanie Ci rozrywki każdego dnia. Staramy się cały czas ulepszać i być lepszymi, między innymi ulepszając nasze serwery www, CS:GO i ts3! Dopinamy wszystko do ostatniego guzika, abyś mógł w pełni korzystać z naszego forum i serwerów. Robimy to wszystko dla Was!