Login via Steam
Edycja profilu Zdjęcie profilowe

.h4x

Player

Zawartość

1

Reputacja

Reputacja: 0 Szczegóły

18 Mar 2021

Ostatatnia wizyta

18 Mar 2021, 07:29 PM

Czas online

38 Minut, 31 Sekund
Informacje o .h4x
Obecnie:
Reputacja: 0 Szczegóły

Bezpodstawny ban - multihack

1. SteamID: STEAM_1:1:83805172
2. Nick: .h4x
3. Data:17/03/2021
4. Opis sytuacji: Cześć, zostałem zbanowany na serwerze aim z powodem: mutli-hack. Totalnie nie zgadzam się i nie rozumiem na jakiej podstawie ktoś w ogóle śmiał to zrobić i chciałbym prosić o wyciągnięcie konsekwencji odberania uprawnień osobie pod nickiem dazer. Podejrzewam, że znajomi szybko napisali do tego admina, bo nie mogli wytrzymwać, że przegrywali. Założenie że, jeśli oni są zabjiani, to ktoś musi oszukiwać jest błędne i wynika ze złej mentalości i podejścia, prawdopobodnie spowodowane licznymi cheaterami.

Bardzo proszę o szybką decyzję i pozytywne rozpatrzenie tej sprawy, podoba mi się ten serwer, dobre mapy, mogę zasugerować dodanie kilku innych klasyków, które nie wymagają zbytniego przemieszczenia się, tylko strzelania na odległość.

PS. Perm-ban powinien być ostatecznośćią, a nie bezmyślną decyzją. W konsoli wystarczy wpisać status i macie steamid itd., więc nawet jeśli dany user rozłączy się, można nadal dodać do osobe do black-listy czyli zbanować.

18 Mar 2021, 01:59 AM 1 Odpowiedzi

Follow us!

AceKill.pl - Kim jesteśmy?

AceKill.pl to sieć serwerów wieloosobowych, której celem jest dostarczanie Ci rozrywki każdego dnia. Staramy się cały czas ulepszać i być lepszymi, między innymi ulepszając nasze serwery www, CS:GO i ts3! Dopinamy wszystko do ostatniego guzika, abyś mógł w pełni korzystać z naszego forum i serwerów. Robimy to wszystko dla Was!