Login via Steam
Edycja profilu Zdjęcie profilowe

𝕩𝕫𝕣𝕪

Player

Zawartość

3

Reputacja

Reputacja: 0 Szczegóły

29 Mar 2021

Ostatatnia wizyta

25 Jun 2021, 12:41 AM

Czas online

8 Godzin, 33 Minut, 2 Sekund
Informacje o 𝕩𝕫𝕣𝕪
Obecnie:
O mnie: Siema Siemka, ziarno do ziarenka
Reputacja: 0 Szczegóły
Ostatni goście
Rado

13 Feb 2022, 01:34 AM

Podanie na admina 5vs5

1. Twój nick: xzr

2. Twoje SteamID: STEAM_0:1:549352653

3. Twój wiek: 14

4. Link do twoich statsów: https://stats.acekill.pl/player/76561199058971035

5. "Dlaczego Ty?": Jestem Krystian, mieszkam w okolicach Grudziądza, moimi zainteresowaniami jest sport oraz granie w gry. Myślę, że nadam się na admina, potrafię tłumaczyć i chociaż czasem jestem irytujący to potrafię się skoncentrować na tym co robię, może i nie spełniam wymagań wiekowych ale wydaję mi się, że poradzę sobie bardzo dobrze. Ostatnio trochę moja kultura na serwerku spadła, razem z aktywnością, ale myślę, że na spokojnie to nadrobię i będę tak samo aktywny jak np: na początku kwietnia.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 8:45-15:50
20:00-22:00

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Znam komendy SM na pamięć, byłem adminem na 2 serwerach i już pewnie doświadczenie posiadam.

8. Należysz do grupy steam AceKill (Obowiązkowe): Tak

9. Należysz do oficjalnego discorda AceKill (Obowiązkowe): Tak

10. Zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

11. Jesteś w stanie płacić co miesięczną składkę?: Nie

04 May 2021, 01:29 PM 1 Odpowiedzi

Podanie na admina 5vs5

(29 Mar 2021, 03:58 PM)Let's Play :d napisał(a): Duży +rep 
Dziękuje Big Smile

29 Mar 2021, 04:03 PM 4 Odpowiedzi

Podanie na admina 5vs5

1. Twój nick:  taki jak na stronie, nie moge zapisac nicku tą czcionką która jest w nim użyta więc "xzry"

2. Twoje SteamID: STEAM_0:1:549352653

3. Twój wiek: 14

4. Link do twoich statsów: https://stats.acekill.pl/player/76561199058971035

5. "Dlaczego Ty?": Byłem już adminem na pewnym serwerze, sprawowałem się tam dobrze, myślę że nie mam nic do stracenia, gram na serwerze długo i bycie adminem na ulubionym serwerze byłoby bardzo fajne, traktuje to jako przygodę, albo sie uda albo nie, trudno...

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: najczęściej od 15 do 22, lecz czasem wcześniej

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: znam podstwowe komendy SM (odniosę się tutaj do pytania o składkę, jestem w stanie ale nie co miesiąc, moze co 2 mies, lub co 3)

8. Należysz do grupy steam AceKill (Obowiązkowe): Tak

9. Należysz do oficjalnego discorda AceKill (Obowiązkowe): Tak

10. Zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

11. Jesteś w stanie płacić co miesięczną składkę?: Nie

29 Mar 2021, 03:57 PM 4 Odpowiedzi

Follow us!

AceKill.pl - Kim jesteśmy?

AceKill.pl to sieć serwerów wieloosobowych, której celem jest dostarczanie Ci rozrywki każdego dnia. Staramy się cały czas ulepszać i być lepszymi, między innymi ulepszając nasze serwery www, CS:GO i ts3! Dopinamy wszystko do ostatniego guzika, abyś mógł w pełni korzystać z naszego forum i serwerów. Robimy to wszystko dla Was!